Rita Ora duket mahnitëse me pamjen pa grim dhe veshje sportive teksa rikthehet në New York

Bota e Yjeve

Rita Ora duket mahnitëse me pamjen pa grim dhe veshje sportive teksa rikthehet në New York

Më: 19 nëntor 2023 Në ora: 16:41
Rita Ora

Rita Ora mahniti me një dukje të thjesht teksa u rikthye në New York të shtunën (18 nëntor).

Këngëtarja, 32 vjeçe, kishte veshur një pallto të gjatë kafe mbi një bluzë sportive gri bashkë me një palë dollakë gjithashtu gri dhe një palë atlete komode për daljen e saj.

Ylli i pop-it u përpoq të qëndronte e panjohur teksa mbante një kapele gri të bejsbollit për t’iu përshtatur pjesës tjetër të veshjes së saj, ndërsa sytë i mbronte pas një palë syze dielli të errëta.

Rita e kompletoi ‘look’-un e saj duke mbajtur një çantë të zezë dhe telefonin në dorë.

Kjo vjen pasi Rita u dha fansave një paraqitje të shkurtër të pushimeve të saj të fundit në Skoci me bashkëshortin Taika ëaititi në një postim në Instagram.

Ajo ndau foto nga pika të ndryshme turistike, duke përfshirë Kalanë Balmoral dhe disa peizazhe mahnitëse të fshatit.

Në një moment ajo qëndroi në qendër të rrugës, ndërsa e rrethuar nga terreni i egër me kodra në distancë.

Image
Rita Ora

Ajo postoi gjithashtu një klip të saj me partnerin e saj regjisor Taika, 48 vjeç, teksa po kalonin kohë cilësore së bashku.

Rita mbishkrimi i postimit të saj: “Kam kaluar kohën më të pabesueshme në Skoci!” Përputha veshjen time me pemët, natyrisht”.

“Do të kthehem sërish! Të dyve na pëlqente të eksploronim dhe të jetonim fantazinë e Shrek. Ndjeheni të rifreskuar dhe të rimbushur”, shtoi ylli.

Sipas The Sun, çifti thuhet se kanë dalë në një rezidencë me vlerë milionë funtesh (5.7 milionë euro) në Zelandën e Re pasi blenë një pronë të re në Auckland.

Prona e madhe mburret me katër dhoma gjumi, një pishinë, verandë, kopshte private, garazh të madh, shesh dielli dhe pamje mahnitëse në të gjithë gjirin.

Shtëpia gri e errët është e vendosur në një platformë trekatëshe në majë të shkëmbit në dy të tretat e një hektari, me aksesin e saj në plazh.

Image
Rita Ora

“Edhe pse Taika dhe Rita kalojnë shumë kohë në Mbretërinë e Bashkuar, Zelanda e Re është ende një pjesë e madhe e identitetit të tij dhe jetës së tyre së bashku”, tha një burim.

Pra, të kesh një vend që mund ta quajnë shtëpi është vërtet e rëndësishme për të dhe familjen e tij.

“Ata tashmë kanë filluar të dekorojnë dhe blejnë mobilje për t’iu përshtatur hapësirës. Ata mezi presin të kalojnë pak kohë atje”, shtuan burimet.

Fundjavën e kaluar Taika u shfaq në Jimmy Fallon për të promovuar filmin e tij të ri “The Next Goal Wins”.

Prezantuesi e pyeti yllin: “Si është shoqja jonë Rita Ora? Si është Rita?”.

“Ajo është e mirë. Ajo nuk është më shoqja ime, ajo është gruaja ime, tani”, ishte përgjigja e Taikas.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat