Rita Ora fotografohet në çaste të afërta intime me fotografin e njohur në mbrëmjen Çmimeve të Modës Britanike

Bota e Yjeve

Rita Ora fotografohet në çaste të afërta intime me fotografin e njohur në mbrëmjen Çmimeve të Modës Britanike

Më: 5 dhjetor 2023 Në ora: 18:24
Foto nga takimi

Fotografi i modës mori vëmendjen kur u pa duke lëpirë aksesorët e çuditshëm në shpinën e këngëtares

Image
Rita Ora

përpara se ajo të performonte në festën e zhurmshme pas Çmimeve të Modës Britanike, ku ishin të pranishme edhe Winnie Harlow dhe Nicole Scherzinger.

Këngëtarja 33-vjeçare ishte në qendër të vëmendjes e veshur me një fustan të zi me shpinën hapur, që nxirrte në pah aksesoret prej silikoni në shtyllën e saj kurrizore, duke i dhënë një pamje gjysmë njeri, gjysmë reptil.

Ndërsa interpretuesja e hitit “Hot Right Now” ndërroi veshjen, ajo dukej më se tërheqëse në veshjen e saj të dytë, e përbërë nga një palë pantallona dhe një bluzë argjendi me shpinë të hapur, shkruan DailyMail.

Këto i bënë përshtypje jo vetëm të ftuarve në festë, por edhe gjuhës së fotografit të modës Mert Alas, i cili nuk mundi të rezistonte pa i dhënë një lëpirje.

Stilisti i saj kishte bërë një punë të jashtëzakonshme, pasi aksesorët e saj dukej sikur dilnin nga lëkura e saj, që nga gurë më të vegjël deri në kosat e plota gjatë gjithë shtyllës së saj kurrizore.

Duke lejuar që aksesorët mbresëlënës të flisnin vetë, ajo i shtoi pamjes edhe më shumë shkëlqim me këpucë të zeza.

Rita në këtë mbrëmje ishte e shoqëruar edhe nga bashkëshorti i saj, regjisori zelandez Taika Waititi.

Image
Rita Ora

Kjo paraqitje e saj vjen pak kohë pasi ajo realizoi një vizitë në vendlindjen e saj, Prishtinë, ku erdhi për të festuar ditëlindjen e saj të 33-të. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat