Selena Gomez dhe i dashuri i saj Benny Blanco shijojnë ditët e para të lidhjes, teksa shfaqen krah njëri-tjetrit

Bota e Yjeve

Selena Gomez dhe i dashuri i saj Benny Blanco shijojnë ditët e para të lidhjes, teksa shfaqen krah njëri-tjetrit

Më: 13 shkurt 2024 Në ora: 08:48
Selena Gomez dhe i dashuri i saj

Gomez, 31 vjeçe, shkoi në rrjetet sociale me një seri fotografish në të cilat ajo dhe i dashuri i saj, 35 vjeç, pozonin në përqafime të ndryshme romantike.

Aktorja dhe këngëtarja e lindur në Teksas, Grand Prairie, i ka nëntitulluar imazhet në faqen e saj të medieve sociale “My bes fwend” (shoku im i ngushtë), për të cilën Blanco tha në përgjigje, “Das my bes fwend”.

Në imazhin e parë, aktorja e nominuar për Emmy ka përqafuar Blancon, i cili e ka pasion gatimin, teksa po përgatiste një pjatë me qofte, shkruan DailyMail.

Image
Selena Gomez dhe i dashuri i saj

Fotografia e dytë pa Gomez duke pushuar në prehrin e Blancos, i cili kishte dorën në gjoks, ndërsa i kishte puthur në shpatull.

Në fotografi, ylli i “Only Murders in the Building” ishte veshur me një bluzë të errët me një pallto të zezë të veshur deri në krahë, ndërsa Blanco veshi një kostum ngjyrë kafeje me byzylykë dhe gjerdan ari.

Image
Selena Gomez dhe i dashuri i saj

Fotografia e tretë në set tregonte Blanco duke pozuar për një “selfie” ndërsa Gomez ishte duke buzëqeshur me sy mbyllur.

Në xhirimin e katërt, Blanco u pozua pas Gomez ndërsa ata pushonin në zonën e kuzhinës së një shtëpie së bashku me miqtë, duke përfshirë aktorin e “The Bear” Matty Matheson.

Image
Selena Gomez dhe i dashuri i saj
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat