Kylie Jenner shfaq figurën e saj mahnitëse e veshur me një fustan lëkure të ngushtë, nga marka e saj e veshjeve “Khy”

Bota e Yjeve

Kylie Jenner shfaq figurën e saj mahnitëse e veshur me një fustan lëkure të ngushtë, nga marka e saj e veshjeve “Khy”

Më: 18 shkurt 2024 Në ora: 18:09
Kylie Jenner

Kylie Jenner tregoi figurën e saj e veshur me një ansambël të ngushtë, ndërsa promovonte markën e saj të veshjeve, Khy, në një postim të ri në Instagram të postuar të shtunën.

Personaliteti televiziv, 26 vjeçe, e cila kohët e fundit doli ‘topless’ nën një xhaketë leshi për një postim të zjarrtë të Ditës së Shën Valentinit, modeloi këtë pjesë për të festuar një sasi të kufizuar artikujsh nga koleksioni i saj i parë.

“Drop 001” ishte në bashkëpunim me markën me bazë në Berlin të quajtur, “Namilia”, dhe përmbante gjithsej 12 artikuj të bërë nga një material lëkure i zi dhe vegan, shkruan DailyMail.

Image
Kylie Jenner

Jenner mund të shihet duke veshur një minifustan prej lëkure artificiale me mëngë të gjata, me një buzë që ndalonte disa centimetra mbi gjunjë dhe aktualisht kushton 128 dollarë (118 euro), sipas faqes zyrtare të internetit.

Ajo veshi një palë taka të zeza me majë të hapura dhe gjithashtu shtoi doreza të zeza, nga marka të cilat janë shitur.

Image
Kylie Jenner

Flokët e saj të gjata u ndanë anash dhe rrodhën poshtë shpatullave të saj në valë të lehta.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat