Anitta shfaqet magjepsëse me një fustan të zi, ndërsa në Premio Lo Nuestro

Bota e Yjeve

Anitta shfaqet magjepsëse me një fustan të zi, ndërsa në Premio Lo Nuestro

Më: 23 shkurt 2024 Në ora: 16:38
Anitta

Anitta zbukuroi gishtat me unaza argjendi me shkëlqim dhe kishte një manikyr rozë të çelët.

Pasi pozoi në tapetin e kuq, Anitta u drejtua në skenë për të performuar këngën e saj të re “Bota Niña” me këngëtaren spanjoll Bad Gyal.

Për performancën e saj, ajo vendosi një veshje shumë seksi, teksa u ndërrua me një fustan me grep, të hapur dhe taka të zeza me rripa që ngjiteshin në këmbët e saj të tonifikuara, shkruan DailyMail.

Image
Anitta

Anittas iu bashkua një trupë e madhe kërcimtarësh të veshur me bikini, teksa ajo tregonte lëvizjet e saj për audiencën brenda Qendrës Kaseya.

Machine Gun Kelly i dha mbështetjen e tij festës vjetore, teksa u ngjit në tapetin e kuq pa të fejuarën Megan Fox.

Kjo shënoi ngjarjen e parë publike që kur reperi i kthyer në roker, zbuloi tatuazhin e tij të ri, të ndërprerjes së trupit, diçka që ai tha se e bëri për arsye shpirtërore.

Ai shfaqi pjesërisht tatuazhin, i cili mbulon qafën, gjoksin, shpatullat dhe krahët e tij, nën një xhaketë të zezë.

Image
Anitta

MGK shërbeu gjithashtu si një nga interpretuesit më të mëdhenj të natës teksa luajti kitarën e tij akustike me fituesin e “World Icon” Don Omar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat