Ylli shfaqet seksi nga plazhi – pranon publikisht që është ‘e hapur’ për një lidhje me një grua!

Bota e Yjeve

Ylli shfaqet seksi nga plazhi – pranon publikisht që është ‘e hapur’ për një lidhje me një grua!

Nga: Bota sot Më: 3 prill 2024 Në ora: 07:07
Hayley De Sola Pinto

Ikona e Below Deck, Hayley De Sola Pinto, ka treguar se është “e hapur” për të gjetur dashurinë me një grua.

Ylli i reality TV shkoi në Story-n e saj në Instagram për t'iu përgjigjur pyetjeve të fansave dhe një person e pyeti nëse ajo është biseksuale.

 Hayley regjistroi veten dhe tha: “Faleminderit, unë nuk jam biseksuale, por vlerësoj një grua të bukur. Ka shumë prej tyre në këtë plazh tani! Por po, unë besoj në dashurinë me një person, jo me një gjini, kështu që unë jam gjithmonë i hapur”, shkruan Daily Star, përcjell “Bota sot”.

Image
Hayley De Sola Pinto

Hayley tregoi veten duke u bërë banja dielli në një plazh teksa punonte për nxirjen e veshur me bikini.

Ajo rrotulloi kamerën për të treguar pamjen teksa kaçurrelat e saj të kuqe të zjarrta i binin në fytyrë.

Image
Hayley De Sola Pinto

Ndikuesja u bë e famshme në Bravo's Below Deck dhe fansat u dashuruan me qëndrimin e saj të guximshëm dhe veprimet e saj.

Gjatë gjithë kohës së saj në shfaqje, Hayley u bë shpejt një e preferuar e fansave në mesin e shikuesve.

Image
Hayley De Sola Pinto
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat