Me pamje rinore dhe në top formë, Teuta Krasniqi duket tejet e freskët në fotografitë e fundit

Bota e Yjeve

Me pamje rinore dhe në top formë, Teuta Krasniqi duket tejet e freskët në fotografitë e fundit

Më: 16 maj 2024 Në ora: 12:31
Teuta Krasniqi

Aktoren e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, e njohur për sharmin e saj, i ka befasuar ndjekësit e saj me një serë fotografish në Instagram ku shfaqet më tërheqëse dhe më e freskët se kurrë.

Ylli i serialeve vendore ka marrë vëmendjen e ndjekësve me pamjen e saj të rinovuar, teksa ka bërë së fundmi një rikthim të fuqishëm në fushën e saj të dashur – aktrimin.

Pas një periudhe larg kamerave, Teuta i është bashkuar kastit të serialit të dashur “Çka ka shpija”, duke u bërë një nga fytyrat e preferuara të audiencës.

Image
Teuta Krasniqi

Mirëmbajtja e saj fizike, që mund ta shihet lehtësisht në imazhet që ajo ndan me ndjekësit në rrjetet sociale, është një tregues i qartë i një stili jetese të shëndetshme dhe të ekuilibruar.

Si vegane e devotshme, bashkë me burrin e saj, Teuta ushtron një regjim ushqimor të bazuar vetëm në produkte bimore, i cili jo vetëm që i jep energjinë dhe freskinë e nevojshme për të përballur ditët e gjata të xhirimeve, por gjithashtu e ndihmon të ruajë formën dhe të jetë një model frymëzimi për shumë njerëz.

Image
Teuta Krasniqi

Ndjekësit në Instagram e lavdërojnë jo vetëm për performancën e saj në ekran, por edhe për dedikimin e saj ndaj një mënyre jetese të shëndetshme dhe për energjinë pozitive që ajo përçon përmes imazheve dhe postimeve të saj.

Image
Teuta Krasniqi
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat