Alba publikon foto, shfaqet tërheqëse si asnjëherë më parë

Bota e Yjeve

Alba publikon foto, shfaqet tërheqëse si asnjëherë më parë

Më: 17 maj 2024 Në ora: 23:50
Alba

Ish banorja e ‘BBVK’ Alba Vukaj kohës së fundit është mjaftë e pranishme në botën e show bizit.

Modelja ka treguar se është me pushime dhe po i shijon ditët me diell.

Ajo shfaqet në një kostum ku vë në pah linjat trupore e që duket tërheqëse.

Image
Alba

Këtë e kanë vërejt ndjekësit duke e komplimentuar pafund modelen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat