E shtrirë mbi ujë, këngëtarja e njohur i vë “flakën” rrjetit me pozat nudo!

Bota e Yjeve

E shtrirë mbi ujë, këngëtarja e njohur i vë “flakën” rrjetit me pozat nudo!

Më: 23 maj 2024 Në ora: 16:14
Britney Spears

Këngëtarja e njohur Britney Spears i ka vënë “flakën” rrjetit me pozat “nudo”.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një video ‘topless’.

E shtirë në bregdet, Britney ka vënë në pah format e saj trupore nën rrezet e diellit.

Image
Britney Spears

42-vjeçarja tregoi se po mendon që të bëjë ndërhyrje estetike tek të pasmet.

“Mendoj të bëj injeksione në bythë për ta bërë atë më të plotë ashtu”– ka shkruar ajo.

Image
Britney Spears

Të shumta ishin komentet negative që këngëtarja mori nga ndjekësit e saj, ndërsa ajo e fshiu menjëherë postimin.

Nuk kaloi shumë kohë dhe Britney e postoi edhe njëherë të njëjtën video, me mbishkrimin: “Përshëndetje b*tha ime”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat