Megan Thee Stallion mori vëmendjen me një ansambël shumë zbulues

Bota e Yjeve

Megan Thee Stallion mori vëmendjen me një ansambël shumë zbulues

Më: 26 maj 2024 Në ora: 12:10
Megan Thee Stallion

Këngëtarja e Boa-s, 29 vjeçe, ishte natën e hapjes së festivalit Napa Valley bashkë me legjendarin Stevie Nicks, 75 vjeç.

Megan, e cila solli Cardi B në skenë në koncertin e saj në Madison Square Garden në fillim të kësaj jave – performoi me një ansambël të mrekullueshëm ngjyrë vjollcë, me rripa në barkun e saj të zbukuruar.

Ajo kombinoi kostumin me një palë çizme lëkure ngjyrë rozë, ndërsa komandonte skenën në stacionin e festivalit në turneun e saj 2024, shkruan DailyMail.

Image
Megan Thee Stallion

Reperja e “Cognac Queen” i mbante flokët natyrale për mrekulli, teksa këndonte tekstin ndërsa turma e shoqëronte.

Këngëtarja e “Freak Nasty” ka bërë një ndryshim kostumi gjatë koncertit.

Image
Megan Thee Stallion

Pamja e saj e dytë paraqiste sytjena xhinsi, xhaketë të prerë dhe brekë me prerje të lartë me varëse të ngjitura dhe të varura poshtë ijeve dhe kofshëve të saj.

Çizmet me gëzof livando kompletuan pamjen për atë pjesë të kompletit të saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat