Rihanna shfaqet duke pirë marihuanë në kopertinën e revistës “Perfect”

Bota e Yjeve

Rihanna shfaqet duke pirë marihuanë në kopertinën e revistës “Perfect”

Më: 7 qershor 2024 Në ora: 23:53
Rihanna

Rihanna nuk e ka fshehur dashurinë e saj për përdorimin e marihuanës në të kaluarën.

Dhe, tani, më shumë se një dekadë pasi u ndalua nga një hotel në Barbados në vitin 2010 për pirjen e tepërt të duhanit, diva e popit, 36 vjeçe, tregoi dashurinë e saj për barërat e këqija, teksa pozoi për kopertinën e revistës “Perfect” duke mbajtur atë që dukej të ishte bar.

Për fotosesionin magjepsës, nëna e dy fëmijëve bëri një grim të guximshëm, i cili përfshinte qerpikë tepër të gjatë dhe flokët e stiluar me kaçurrela të ngushta, të cilat ishin pjesërisht të mbërthyera, shkruan DailyMail.

Image
Rihanna

Në kopertinë, themeluesja e “Fenty Beauty” vështronte kamerën me një vështrim të pakëndshëm mbi supe.

Kjo shënoi një nga tre kopertinat me këngëtaren e “Diamonds”, e cila së fundmi veshi një bluzë në të cilën shkruhej ‘jam pensionuar’. 

Image
Rihanna
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat