Modelja angleze tregon fizikun e saj mbresëlënës në rroba banje të në pushimet në Ibiza

Bota e Yjeve

Modelja angleze tregon fizikun e saj mbresëlënës në rroba banje të në pushimet në Ibiza

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 06:32
Modelja angleze Arabella Chi

Arabella Chi shfaqi figurën e saj fantastike, teksa u shfaq në pishinë, gjatë një arratisjeje në Ibiza.

Ish-ylli i “Love Island”, dukej e mrekullueshm teksa veshi rroba banje të zeza nga “Boohoo”.

Personazhi i realitetit televiziv ktheu kokën, teksa tregoi nxirjen e saj në ansamblin elegant, i cili mburrej me një dekolte të prerë në pjesën e përparme.

Image
Modelja angleze Arabella Chi

Arabella e aksesoi pamjen buzë pishinës me një grup vathësh në ngjyrë ari dhe gjerdan me shtresa.

Pasi bëri një zhytje të shpejtë në pishinë gjatë pushimit të saj veror, Arabella u shfaq shumë larg teksa rrinte në një shtrat dhe “zhytej” në një libër të ri. 

Image
Modelja angleze Arabella Chi
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat