Amanda Holden tregon fizikun e saj mahnitës në bikini, në fotografitë nga pushimet

Bota e Yjeve

Amanda Holden tregon fizikun e saj mahnitës në bikini, në fotografitë nga pushimet

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 00:07
Amanda Holden

Ajo u sigurua që të ketë vëmendjen e të gjithëve muajin e kaluar, me një sërë fustanesh që bien në sy, për shfaqjet e drejtpërdrejta të Britain’s Got Talent.

Dhe tani Amanda Holden është duke pozuar sërish, teksa ka treguar fizikun e saj të jashtëzakonshëm në postimin e saj të fundit me bikini nga Mallorca të shtunën.

Prezantuesja televizive, 53 vjeçe, dukej në formë, teksa ekuilibronte veten në buzë të një varke për një sërë fotografish, shkruan DailyMail.

Image
Amanda Holden

Amanda modeloi bikini me dy pjesë, me gjethe palme shumëngjyrëshe teksa shkroi: “Veshja me bikinit e mia të preferuara nga gama ime @lipsylondon”.

Në një tjetër fotografi, Amanda u mbajt në anën e varkës, ndërsa u përkul në mënyrë dramatike me krahun e saj të lirë në ajër.

Image
Amanda Holden

Duke marrë rrezet, ajo la flokët e saj biondë të lirë, ndërkohë që kompletonte dukjen e saj me disa size të zeza.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat