Beatrix Ramosaj rrezikon me fustanin, ja çfarë po ia mbanë gjoksat

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj rrezikon me fustanin, ja çfarë po ia mbanë gjoksat

Më: 10 korrik 2024 Në ora: 06:15
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj komentohet gjithmonë për stilin e saj unik.

Ajo së fundmi u shfaq me një fustan të zi me detaje shumë unike.

Fustanin i hapur tek gjoksi, Beatrix ia beson rripit të fustanit.

Image
Beatrix Ramosaj

Iu duket e guximshme?!

Padyshim ajo shkëlqeu dhe komentet i mori shumë positive.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat