Çfarë u zbulua nga ekzaminimi i kamerave në dhomën ku ndodhi tragjedia për vrasjen e 20-vjeçares në Greqi

Diaspora

Çfarë u zbulua nga ekzaminimi i kamerave në dhomën ku ndodhi tragjedia për vrasjen e 20-vjeçares në Greqi

Më: 17 shtator 2021 Në ora: 12:19
Babis Anagnostopoulos dhe Caroline Crouch

Kanë kaluar pothuajse 4 muaj nga nata e 11 majit, kur Babis Anagnostopoulos dhe të gjitha çështjet e paqarta të çështjes fillojnë të sqarohen.

Autoritetet greke kanë prova të mjaftueshme për të zbarthur të plotë gjithë çfarë ka ndodhur natën fatale që Babis Anagnostopoulos vrau bashkëshorten e tij, 20-vjeçaren Caroline Crouch.

Pas urdhrit të autoriteteve gjyqësore, Policia greke ka ekzaminuar edhe njëherë kameran që ndodhej në dhomën e ndenjes të shtëpisë në “Glyka Nera”.

Sipas mediave greke, hetuesit kanë ekzaminuar orarin e kamerave duke i lidhur me telefonatat kërcënuese që mori psikologia e çiftit, gjithashtu po ushtrohen kontrolle edhe në lëvizjet e tij bankare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat