Tuchel frikëson Milan-in: Ka një potencial të madh, do të flas me klubin

Futboll

Tuchel frikëson Milan-in: Ka një potencial të madh, do të flas me klubin

Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 10:40
Tuchel frikëson Milan-in: Ka një potencial të madh, do të flas me klubin

“Tomori ka një potencial të rëndësishëm.

Në javët e ardhshme do të flas me klubin”.

Këto kanë qenë fjalët e trajnerit të Chelsea, Thomas Tuchel, mbi mbrojtësin anglo-kanadez, i cili është transferuar te Milan-i me formulën e huazimit.

Një lajm i keq për kuqezinjve që janë shumë të kënaqur me 23-vjeçarin dhe po mendojnë ta blejnë në fund të sezonit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat