“Më fal, po ti kush je”/ Roja i sigurisë nuk njeh Ronaldon në stadium, ja çka i kërkon

Futboll

“Më fal, po ti kush je”/ Roja i sigurisë nuk njeh Ronaldon në stadium, ja çka i kërkon

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 21:23
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo është gjithnjë e më shumë në qendër të vëmendjes. Dhe kështu e ka nisur edhe Kampionatin Europian.

Jo vetëm për dy golëshin e tij përballë Hungarisë, ku thyu 3 rekorde brenda një ndeshje të vetme, por edhe me gjestet që bën.

Ka bërë bujë një veprim i tij ku në tavolinën e konferencës për shtyp hoqi shishet e Coca Cola-s që janë dhe sponsori i këtij Europiani.

"Pini ujë", tha portugezi duke fshehur shishet e pijes së famshme.

Një tjetër detaj ka ndodhur me të kur roja i sigurisë së stadiumit nuk e ka njohur dhe i ka kërkuar mjet identifikimi. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat