Sulmuesi paguan nga xhepi i tij gjobën 150 mijë euro

Futboll

Sulmuesi paguan nga xhepi i tij gjobën 150 mijë euro

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 17:48
Sulmuesi paguan nga xhepi i tij gjobën 150 mijë euro

Juventus do të duhet të bëjë llogaritë me Dzyuba-n mbrëmjen e sotme.

Sulmuesi rus nuk ka një marrëdhënie shumë të mirë me Italinë pasi është bërë “armiku i betuar” i Mancini-t.

Në kohën e Zenit-it trajner aktual i Italisë ka vendosur ta largojë në huazim.

Sulmuesi ka paguar nga xhepi i tij gjobën 150 mijë euro të përfshirë në kontratë për të zbritur në fushë kundër  ish-klubit të tij, ka shënuar dhe ka festuar pikërisht para stolit të Mancini-t.

Mbrëmjen e sotme, edhe pse ndoshta jo si titullar, do të provojë të vejë në vështirësi bardhezinjtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat