Lojtari i Barcelonës godet trajnerin Koeman edhe pas shkarkimit

Futboll

Lojtari i Barcelonës godet trajnerin Koeman edhe pas shkarkimit

Më: 28 tetor 2021 Në ora: 17:28
Lojtari i Barcelonës godet trajnerin Koeman edhe pas shkarkimit

Barcelona vendosi që të shkarkonte trajnerin Koeman pas një sërë rezultatesh negative të arritura në drejtimin e tij. Këtë vendim të klubit e ka përshëndetur edhe Pjaniç.

Ky i fundit zotërohet nga katalanasit, por është i huazuar te Beshiktashi.

Marrëdhënia e mesfushorit 31-vjeçar me Koeman nuk ka qenë aspak e mirë.

Për këtë arsye do të kalonte në Turqi, pasi nuk po aktivizohej më në La Liga nga ana e trajnerit, që e kishte jashtë planeve.

“Ishte koha për ta lënë këtë m…”, shkruan Pjaniç menjëherë pas shkarkimit të trajnerit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat