10 futbollistët e mbetur në garë për Topin e Artë

Futboll

10 futbollistët e mbetur në garë për Topin e Artë

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 19:46
Foto ilustrim

France Football po vazhdon me publikimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Ceremonia do të mbahet sonte nga ora 20:30, ndërsa tani veçse kanë filluar me publikimin e listës nga fundi.

Tashmë janë publikuar 20 emrat prej pozitave 11 deri 30, kurse ende nuk dihet renditja e 10 të parëve.

Ja lista e 10 lojtarëve më të mirë në botë:

Karim Benzema

Kevin De Bruyne

Gianluigi Donnarumma

Jorginho

N’Golo Kanté

Robert Lewandowski

Kylian Mbappé

Lionel Messi

Cristiano Ronaldo

Mo Salah

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat