Ngjan edhe kjo, Antonela Berisha për lojtarin e njohur: Futi shokët për të më ngacmuar

Futboll

Ngjan edhe kjo, Antonela Berisha për lojtarin e njohur: Futi shokët për të më ngacmuar

Më: 16 janar 2022 Në ora: 18:06
Ngjan edfhe kjo, Antonela Berisha për lojtarin e njohur: Futi shokët për të më ngacmuar

Antonela Berisha ka rrëfyer këtë të dielë ndërsa ishte e ftuar në E diell se është ngacmuar nga Mario Baloteli.

Ajo tha se janë takuar rastësisht në një lokal në Milano dhe ai ishte afruar që ta ngacmonte, por i ka thënë jo sepse nuk ishte tipi i saj.

“Personazhi që më ka shprehur pëlqimin jo dashurinë është i njohur, Baloteli.

E kam takuar në një lokal në Milano, futi shokë me më ngacmu.

Bëmë muhabet nja dy minuta dhe më pas iku, më tha më pëlqen shumë, je e gjatë je e madhe kështu. Jo i thashë nuk është tipi im”, tha Antonela.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat