Gjilani do të parashtrojë ankesë

Futboll

Gjilani do të parashtrojë ankesë

Më: 6 prill 2022 Në ora: 22:22
Gjilani do të parashtrojë ankesë

Ndeshja SC Gjilani – FC Ballkani regjistrohet me rezultat zyrtar 0:3.

Lajmi i fundit:Ballkani fiton pikët në tavolinë ndaj SC Gjilanit

Komisioni i Garave ka vendosur që ndeshja e suspenduar në minutën e katërt të lojës shtesë ndërmjet SC Gjilani dhe FC Ballkani të regjistrohet me rezultat zyrtar 0:3.

Sipas faqes zyrtare, Gjilani pritet të parashtrojë ankesë ndaj këtij vendimi.

Njoftimi i plotë nga SC Gjilani:

Ndeshja SC Gjilani – FC Ballkani regjistrohet me rezultat zyrtar 0:3

Komisioni i Garave ka vendosur që ndeshja e suspenduar në minutën e katërt të lojës shtesë ndërmjet SC Gjilani dhe FC Ballkani të regjistrohet me rezultat zyrtar 0:3.

Sport Club “Gjilani” pritet të parashtrojë ankesë ndaj këtij vendimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat