Goditje në zemër dhe më pas ndarja nga gruaja pas 11 vitesh, legjenda Casillias e pranon

Futboll

Goditje në zemër dhe më pas ndarja nga gruaja pas 11 vitesh, legjenda Casillias e pranon

Më: 12 prill 2022 Në ora: 16:10
Goditje në zemër dhe më pas ndarja nga gruaja pas 11 vitesh, legjenda Casillias e pranon

Legjendari Iker Casillas ka kaluar shumë periudhë të vështirë në dy vitet e fundit.

Atij iu desh t’i jepte fund karrierës së tij të madhe për shkak të një ata.ku kardiak dhe më pas u divorcua nga gruaja e tij Sarah Carbonero. Iker kaloi një fazë të vështirë rikuperimi nga goditja që pësoi në stërvitjen e Portos dhe për shkak të të cilit iu desh të përfundonte karrierën e tij profesionale në verën e vitit 2020.

Pastaj një tronditje e re pasoi në mars të vitit të kaluar. Pas 11 vitesh ai u divorcua nga gruaja e tij Sara Carbonero dhe e gjithë kjo ndikoi më tej Ikerin, i cili pranoi se po përpiqej të pretendonte se gjithçka ishte në rregull.

“Unë nuk fle rregullisht. Dua të dukem sikur jam mirë, por nuk mund ta shijoj jetën. Dëgjoj këngë të vjetra, por nuk mund të ëndërroj më”, tha Iker Casillas. Casillas është një legjendë absolute.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat