Ceferin për Mourinhon: Nuk kam marrë kurrë kaq shumë zemra as nga vajza

Futboll

Ceferin për Mourinhon: Nuk kam marrë kurrë kaq shumë zemra as nga vajza

Më: 17 maj 2022 Në ora: 19:37
Ceferin për Mourinhon: Nuk kam marrë kurrë kaq shumë zemra as nga vajza

Presidenti i UEFA-s, Alexander Cheferin ka paralajmëruar një incident qesharak me Jose Mourinhon.

“Special One” në kualifikimin e Romës në finalen e Europa Conference League ishte aq i emocionuar sa i dërgoi zemrat Ceferinit, siç zbuloi ai.

“Kishte shumë skeptikë për Ligën e Konferencës, por mora një mesazh nga Jose Mourinho, i cili ishte tepër i emocionuar.

“Nuk kam marrë kurrë kaq shumë zemra, as nga vajzat”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat