Napoli do të përballet me Spezian

Futboll

Napoli do të përballet me Spezian

Më: 21 maj 2022 Në ora: 16:57
Luciano Spalletti

Napoli do të përballet me Spezian ditën e nesërme në orën 12:30, takim i vlefshëm për javën e fundit në Seria A.

Në konferencën për shtyp, trajneri Luciano Spalletti, tha mes të tjera: 

“E njoh mirë klubin, menaxhetër sportiv, skautet, ata që vijnë në stërvitje. Unë kam besim te këta persona, por megjithatë është e qartë se kemi nevojë për zëvendësues të një niveli të lartë në raport edhe me largimet.

 

Konkurrenca kalon me skuadra si Juventus, që dëshiron të kthehet të fitojë kampionatin, njësoj si Interi, Milani. Për këtë duhet një përshtatje dhe kualitet i madh për t’u përballur me këta gjigantë”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat