Manchester City u shpall kampion i Anglisë, pornostarja e famshme nuk përmbahet

Futboll

Manchester City u shpall kampion i Anglisë, pornostarja e famshme nuk përmbahet

Më: 23 maj 2022 Në ora: 00:16
Manchester City u shpall kampion i Anglisë, pornostarja e famshme nuk përmbahet

Manchester City u shpall kampion i Anglisë, pornostarja e famshme nuk përmbahet dhe ndez rrjetin!

City titullin në Angli duke bërë të lumtur tifozët e tij nëpër botë, ku nuk mund të mungonte dhe poronostarja e famshme Elli Bruk e cila është një tifoze e deklaruar e “Qytetarëve”.

Elli nuk e fshehu gëzimin e saj për këtë sukses duke postuar menjëherë pas zyrtarizimit të titullit disa foto “të nxehta” me fanellën e skuadrës së Pep Guardiolës.

“Akoma ne…”, kishte shkruar ajo në fotot e postuar, të cilat u bënë virale brenda pak minutash.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat