Habit kryetari i Bashkisë së Roterdamit: Mos e bëni kaq të madhe

Futboll

Habit kryetari i Bashkisë së Roterdamit: Mos e bëni kaq të madhe

Më: 25 maj 2022 Në ora: 17:22
Habit kryetari i Bashkisë së Roterdamit: Mos e bëni kaq të madhe

Nëse për shqiptarët, gjithçka e ndodhur në mbrëmjen e djeshme ishte një tmerr i vërtetë, të njëjtën gjë nuk mendojnë holandezët.

Kryetari i Bashkisë së Roterdamit, Ahmed Aboutaleb, ndohet në kryeqytetin shqiptar.

Ai do të jetë në stadium sonte për të brohoritur në mbështetje të Feynord, ndërsa shprehet se situata është ekzagjeruar nga mediat.

“Mos e bëni kaq të madhe, nuk ka ndodhur asgjë, ishte vetëm një incident i vogël dje në mbrëmje”, tha Aboutaleb.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat