Legjenda Ardian Kozniku uron gazetën ‘Bota sot”:  Gazetë që informon për të gjitha sportet

Futboll

Legjenda Ardian Kozniku uron gazetën ‘Bota sot”:  Gazetë që informon për të gjitha sportet

Nga: K.G. Më: 26 qershor 2022 Në ora: 11:23
Ardian Kozniku

Legjenda e futbollit të Kosovës, Ardian Kozniku, aktualisht trajner Al Arabi në Kuvajt, me Kombëtaren e Kroacisë fituan medaljen e bronztë në vitin 1998, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”.     

Kozniku tha se përmes gazetës “Bota sot” informohet për shumë aktivitete sportive.

“Urime 27 vjetorin e gazetës ‘Bota sot’, unë gjithnjë kam thënë dhe prapë e them se me ‘Bota sot’ janë  informatat e të gjitha llojeve të sportit, për krejt sportistët sukseset i marrë nga ‘Bota sot’.

Mua me duket se jam gjithnjë së bashku me ata dhe gjithnjë jam shumë i kënaqur ,sidomos me të nderuarin mikun tim të palodhuri Kemajl Goca, lum ‘Bota sot’ që të ka dhe lutem edhe 100 vite me suksese për ‘Bota sot’, uron Kozniku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat