Tahir Ahmeti: Urime “Bota sot”, përgëzime për të gjitha lajmet që i ndani me lexuesit

Futboll

Tahir Ahmeti: Urime “Bota sot”, përgëzime për të gjitha lajmet që i ndani me lexuesit

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 14:47
Tahir Ahmeti: Urime “Bota sot”, përgëzime për të gjitha lajmet që i ndani me lexuesit

Ish futbollisti i mirënjohur, Tahir Ahmeti, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”, duke e vlerësuar shtyllë të fuqishme në informim për sportin në përgjithësi.

Ahmeti thotë se “Bota sot, shquhet me lajme të shpejta, intervista e analiza të sportit.

“Urime ‘Bota sot’.

Përgëzime për të gjitha lajmet që i ndani me lexuesit. Urime i veçantë për mikun tim Kemajl Goca, i cili është shtylla e gazetës

‘Bota sot’ me informacione, lajme, intervista dhe analiza, për sportin dhe sportistët!”, uron Ahmeti, i cili dha kontribut të jashtëzakonshëm si futbollist në gjeneratës e sakrificës (1991-1998).

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat