Isa Mustafa: Gazeta “Bota sot” të bën të ndihesh si në familje sportistësh

Futboll

Isa Mustafa: Gazeta “Bota sot” të bën të ndihesh si në familje sportistësh

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 17:53
Isa Mustafa

Ish gjyqtari i mirënjohur i futbollit, Isa Mustafa, me fjalët më të mira për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Mustafa, gjyqtar që kontriboi shumë në kohën e gjeneratës së sakrificës dhe në vitet e pas luftës.

Ai tha se “Bota sot” është gazetë që raporton për të gjitha sportet, duke i pasqyruar çdo lëmi sportive  në mënyrën më të mirë. 

“Uroj 27 vjetorin e gazetës ‘Bota sot”. Gazeta ‘Bota sot’ të bën të ndihesh si në familje sportistësh”, uron Mustafa.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat