Zeqiri me Baselin zhgënjejnë 

Futboll

Zeqiri me Baselin zhgënjejnë 

Nga: K. G. Më: 6 tetor 2022 Në ora: 22:54
Zeqiri me Baselin zhgënjejnë 

Skuadra e Baselit zhgënjeu si vendas, duke pësuar humbje me rezultat 2:0 nga Slovan Bratislava, në takimin e xhiros së tretë të Grupit H të Conference League në futboll. 

Golat i realizuan Pauschek (36') e Cravriq (45+1).

Futbollisti Andi Zeqiri u paraqit deri në minutën e 46-të për Baselin. 

Baseli kryeson me 6 pikë, pasojnë Pyunik Yerevan me 6, Slovan 4 dhe Zhalgiris 1 pikë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat