Marotta: Rikthim te Juventus? Jam mirë tek Interi

Futboll

Marotta: Rikthim te Juventus? Jam mirë tek Interi

Më: 27 janar 2023 Në ora: 11:39
Marotta

Gjatë javëve të fundit, emri i Giuseppe Marotta-s është përmendur edhe në mesin e atyre kandidatëve për fushën teknike të Juventusit, që po hap një kurs të ri.

Megjithatë, CEO zikaltër ka folur rreth këtyre thashethemeve duke mbyllur derën e një rikthimi të mundshëm te “Zonja e Vjetër”.

“Vitet e mia bardh e zi janë një gjë e së kaluarës dhe unë mund të kem vetëm kujtime pozitive. Një rikthim te Juventus? Jam i kënaqur me rrugën që kam bërë.

Ndihem mirë tek Interi, mendoj vetëm për zikaltërit dhe jam i fokusuar të kontribuoj në suksese të reja me këtë klub”, është shprehur Marotta duke treguar besnikëri për klubin zikaltër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat