Zyra e Prokurorit nuk ka gjetur prova për pagesat e Barcelonës ndaj arbitrave

Futboll

Zyra e Prokurorit nuk ka gjetur prova për pagesat e Barcelonës ndaj arbitrave

Më: 21 mars 2023 Në ora: 21:39
Logo e Barcelonës

Zyra e Prokurorit nuk ka gjetur prova për pagesat e Barcelonës ndaj arbitrave!

Zyra e Prokurorit ende nuk ka gjetur prova të qarta se Barcelona ka bërë ndonjë pagesa për të ndikuar në vendimet e arbitrave, raporton El Periodico.

EFE konfirmon se Thesari nuk gjeti asnjë provë që pagesat e bëra për kompaninë e Negreiras kishin një ndikim në rezultatet e Barçës gjatë viteve.

Ish-zyrtarët e Barçës si Josep Maria Bartomeu, Sandro Rosell, Oscar Grau dhe të tjerë mund të mbeten ende nën hetim për korrupsion, por klubi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat