Besa pret dy pikë të lehta

Hendboll

Besa pret dy pikë të lehta

Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 18:53
Besa pret dy pikë të lehta

Me ndeshjen Besa Famgas – Vushtrria fillon java e 17-të e Superligës së Kosovës në hendboll në konkurrencë të meshkujve.

Kjo ndeshje luhet të martën (sonte) nga ora 19:00. Me marrëveshje të klubeve, ndeshja luhet në Vushtrri.

Besa Famgas udhëheq në tabelë me 32 pikë dhe është favorite e madhe për fitoren e 17-të rresht. Vushtrria renditet e teta me 10 pikë.

Të mërkurën janë dy ndeshje: Llapi – Kastrioti (19:00), Vëllaznimi – Prishtina (17:00). Të enjten luhen ndeshjet Drenica – Prizreni (19:00) dhe Trepça – Zhegra (19:30).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat