Zogaj ishte pranë elitës daneze

Hendboll

Zogaj ishte pranë elitës daneze

Më: 4 maj 2021 Në ora: 12:04
Zogaj ishte pranë elitës daneze

Njoma Zogaj ishte pranë që me skuadrën e saj, EH Aalborg të siguroj promovimin në elitën e Danimarkës, ku edicionin e ardhshëm do të luajnë Leonora Demaj dhe motrat Marigona e Arlinda Hajdari.

Aalborgu dështoi në barazh, por e rëndësishme për ne është që Njoma është kthyer dhe ka pasur hapësirë të madhe në ndeshjet e fundit.

Ajo kishte pësuar lëndim serioz vjeshtën e kaluar, kurse në ndeshjet e fundit është kthyer në formë.

Njoma është e motivuar për grumbullim me Kosovën në fund të muajit. Do të jetë prej prurjeve të reja dhe cilësore në Kombëtaren tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat