Presidenti i KH Prishtina, Edi Kolgeci: Urime “Bota sot”, faleminderit për përkrahjen që ia bën sportit

Hendboll

Presidenti i KH Prishtina, Edi Kolgeci: Urime “Bota sot”, faleminderit për përkrahjen që ia bën sportit

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 12:43
Edi Kolgeci

Presidenti i klubit të hendbollit Prishtina, Edi Kolgeci, uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”, duke vlerësuar kontributin e saj në hendboll dhe sportin në përgjithësi. 

Kolgeci, njihet si president model se si udhëhiqet klubi, tha se “Bota sot” është një dritare e fuqishme e hendbollit dhe sportit.   

“Urime gazeta ‘Bota sot’. 

Faleminderit për përkrahjen që ia bën sportit dhe hendbollit në veçanti”, uron Kolgeci.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat