Presidenti i KHF Ferizajt, Xhavit Morina: Urime "Bota sot", e vetmja që i kushton hapësirë të gjitha ngjarjeve sportive

Hendboll

Presidenti i KHF Ferizajt, Xhavit Morina: Urime "Bota sot", e vetmja që i kushton hapësirë të gjitha ngjarjeve sportive

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 12:21
Xhavit Morina

Presidenti i klubit të hendbollit Ferizaj (femrat), uron 27 vjetorin e gazetës kombëtare “Bota sot”, duke thënë se është një dritare e fuqishme e hendbollit dhe sportit në përgjithësi.

Morina shprehet se “Bota sot” përcjell të gjitha aktivitetet sportive pavarësisht cilës degë i takon. 

“Urime Gazeta "Bota sot" është e vetmja dritare e cila për momentin  i kushton hapësirë të gjitha ngjarjeve sportive e sidomos hendbollit.

Urime e vazhdoni kështu dhe ju përgëzoj për pune që e bëni me shumë pasion. Gëzuar përvjetorin”, uron Morina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat