Ferizaj ndeshet me polaket

Hendboll

Ferizaj ndeshet me polaket

Më: 19 korrik 2022 Në ora: 13:27
Ferizaj ndeshet me polaket

Short i vështirë për nënkampionen e Kosovës, Ferizaj.

Hendbollistet e Ferizajt do të ballafaqohen me ekipin polak Gminy Kobierzyce, në kuadër të EHF Cup. 

“Sot u hodh shorti për EHF European Cup, ku klubi ynë do të ndeshet me ekipin KPR Gminy Kobierzyce nga Polonia.

Ndeshja e parë do të zhvillohet me datë 8-9 tetor të vitit /2022 ne Poloni.

Na priftë e mbara.

Forca KHF Ferizaj”, shkruan në faqen e Ferizajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat