Graçanica ia huq, poston fotografinë e Kastriotit kur Verim Zherka ishte trajner në vitin 2019!

Hendboll

Graçanica ia huq, poston fotografinë e Kastriotit kur Verim Zherka ishte trajner në vitin 2019!

Nga: K. G. Më: 9 shtator 2022 Në ora: 17:42
Graçanica ia huq, poston fotografinë e Kastriotit kur Verim Zherka ishte trajner në vitin 2019!

Klubi boshnjak, Graçanica, ia huq, poston fotografinë e vjetër të klubit të hendbollit Kastrioti nga Ferizajt, kur Verim Zherka ka qenë kryetrajner në edicionin 2018-2019! 

Graçanica nesër dhe pasnesër (18.00) do të luajë me Kastriotin, në kuadër të ndeshjes së Kupës së Evropës.

Kjo fotografi paksa mund ta bëjë xheloz klubin e Prishtinës për faktin se tani e ka Verim Zherkën kryetrajner dhe nuk është tek Kastrioti.

Kastrioti veç ka arritur në Bosnjë dhe Hercegovinë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat