Behar Terziqi nuk është pjesë e Trepçës

Hendboll

Behar Terziqi nuk është pjesë e Trepçës

Nga: K.G. Më: 6 shkurt 2024 Në ora: 15:53
Behar Terziqi

Portieri Behar Terziqi largohet nga klubi i hendbollit Trepça nga Mitrovica.

Pas vëllai të tij, Denizit, edhe Behari nuk është pjesë e klubit me renome.

Brenda klubit mitrovicas nuk japin hollësi më shumë për largimin e tij, duke thënë shkurt: “Është larguar nga klubi. 

E falënderojmë për kontribut dhe i urojmë suksese”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat