Suharekë: Rrahje masive pas një aksidenti në komunikacion

Kosova

Suharekë: Rrahje masive pas një aksidenti në komunikacion

Më: 28 dhjetor 2020 Në ora: 00:05
Foto

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur në qytetin e Suharekës.

Kjo pas një aksidenti mes disa veturave.

Meida ka siguruar pamjet ku shihet se në rrahje përveç grushteve dhe shkelmave, janë përdorur mjetet e forta.

Nuk dihet për numrin e të lëndurarve.

Posted by Klan Kosova on Sunday, December 27, 2020
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat