Limaj prezanton kandidatët për deputetë nga Suhareka

Kosova

Limaj prezanton kandidatët për deputetë nga Suhareka

Nga: A.SH Më: 16 janar 2021 Në ora: 16:39
Fatmir Limaj me kandidatët për deputetë nga Theranda

Kryetati i Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka preyantuar kandidatët për deputetë nga Komuna e Suharekës.

Kandidatët nga Theranda janë: z. Kadri Balaj, znj. Jehona Rrafshi-Lumi, z. Banush Kicaj dhe znj. Lumturie Kurtishaj.

Sipas tij ata janë personalitetet më të mira që do ta përfaqësojnë zërin e qytetarëve të Therandës në legjislaturën e ardhshme të Kuvendit të Kosovës.

Njoftimi në Facebook:

Kryetari Limaj me kandidatët për deputetë nga komuna e Therandës.

Kandidatët tanë nga Theranda, z. Kadri Balaj, znj. Jehona Rrafshi-Lumi, z. Banush Kicaj dhe znj. Lumturie Kurtishaj, janë personalitetet më të mira që do ta përfaqësojnë zërin e qytetarëve të Therandës në legjislaturën e ardhshme të Kuvendit të Kosovës.

Ftojmë strukturat dhe përkrahësit e Nismës Socialdemokrate në këtë qytet, që të angazhohen maksimalisht në mbështetje të kandidatëve tanë për deputetë nga kjo komunë dhe për jetësimin e qëllimit tonë të përbashkët për mbrojtjen e vlerave kombëtare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat