Mustafa: Fermerët tanë janë shtyllë e ekonomisë në Kosovë

Kosova

Mustafa: Fermerët tanë janë shtyllë e ekonomisë në Kosovë

Nga: A.SH Më: 23 janar 2021 Në ora: 17:56
Besian Mustafa

Ish-ministri i Bujqësisë, Besian Mustafa ka takuar sot fermerët llapjanë.

Ai theksoi se, do të vazhdoj përkrahjen për fermerët gjithmonë.

Postimi në Facebook:

Sot bashkëbisedova me llapjanët e zellshëm dhe punëtorë. Fermerët tanë janë shtyllë e ekonomisë kosovare, andaj unë do të vazhdoj mbështetjen për ta sot e përherë!

#QeveriaHoti #perfermerintone

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat