Ferat Shala: Drenasi i mobilizuar për t’i dhënë forcë të re PDK-së

Kosova

Ferat Shala: Drenasi i mobilizuar për t’i dhënë forcë të re PDK-së

Më: 25 janar 2021 Në ora: 22:46
PDK

Kandidati për deputet i PDK-së, Ferat Shala ka thënë se nëndegët I, II dhe III të Partisë Demokratike të Kosovës në Drenas, janë të mobilizuara për t’i dhënë forcë të re partisë së lirisë, partisë së pavarësisë, partisë së shtetndërtimit.

“Politikat zhvillimore të programit “Rimëkëmbje” të PDK-së, janë garancë e sigurt se Kosova shumë shpejt mund ta zë hapin e humbur nga dështimet që sollën skemat mashtruese të VV-së dhe LDK-së”, ka thënë Shala.

Ja shkrimi:

Nëndegët I, II dhe III të Partisë Demokratike të Kosovës në Drenas, të mobilizuara për t'i dhënë forcë të re partisë së lirisë, partisë së pavarësisë, partisë së shtetndërtimit.

Politikat zhvillimore të programit "Rimëkëmbje" të PDK-së, janë garancë e sigurt se Kosova shumë shpejt mund ta zë hapin e humbur nga dështimet që sollën skemat mashtruese të VV-së dhe LDK-së.

#Rimëkëmbje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat