Vendimi për pushimin njëjavor në shkolla shtyhet për nesër

Kosova

Vendimi për pushimin njëjavor në shkolla shtyhet për nesër

Më: 17 mars 2021 Në ora: 20:20
Ilustrim

Komiteti për Vlerësimin dhe Koordinimin e situatës epidemiologjike kundër COVID-19, në takimin që e pati sot nuk mori vendim rreth propozimit të Ministrisë së Arsimit, që shkollat të shkojnë në pushim pesë ditor nga data 22 mars.

Zëvendësministri në detyrë i Arsimit dhe Shkencës Xhavit Rexhaj, tha këtë vendim ky komitet pritet ta marrë të enjten.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat