Gjuajtje me armë në Istog

Kosova

Gjuajtje me armë në Istog

Më: 19 prill 2021 Në ora: 22:57
Gurrakoc

Para pak minutash ka pasur të shtëna me armë zjarri në Gurrakoc të Istogut.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ato të shtëna.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Pamjet nga vendi i ngjarjes:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat