Muharremaj mbrëmjen e sotme ua kushton Qendrave Mjekësore në Suharekë

Kosova

Muharremaj mbrëmjen e sotme ua kushton Qendrave Mjekësore në Suharekë

Më: 17 maj 2021 Në ora: 22:12
Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj gjatës mbrëmjes së sotme ka vizituar Qendrën e Urgjencës në Suharekë si dhe Qendrën e Mjekësisë Familjare në Bukosh.

Ai u shpreh se shërbimi mjekësor ndaj qytetarëve është primar.

Postimi i plotë:

Poashtu e kam vizituar edhe Qendren e Mjekësisë Familjare në Bukosh.

Shërbimi shëndetësor ndaj qytetarëve është primar kudo, që të jemi sa më efikas dhe profesional.

Poashtu e kam vizituar edhe Qendren e Mjekësisë Familjare në Bukosh.

Shërbimi shëndetësor ndaj qytetarëve është primar kudo, që të jemi sa më efikas dhe profesional.

Bali Muharremaj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat