Ramosaj: Sot vazhdon rruga e shumëpërfolur Deçan-Plavë

Kosova

Ramosaj: Sot vazhdon rruga e shumëpërfolur Deçan-Plavë

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 13:18
Pamje nga rruga Deçan - Plavë

Sot ka nisur puna për vazhdimin e ndërtimit të rrugës Deçan-Plavë.

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj përmes një video në ‘Facebook’ ka treguar punën e makinerive dhe është nisur në këmbë drejt “Rrugës së Jetës”.

Madje, ai ka paralajmëruar se nuk të ndalen drejt këtij qëllimi.

Shkrimi i Ramosajt:

PËR DEÇANIN SKA ME U NDAL.
Kjo nuk është vetem moto.
Sot po vazhdojmë në ndertimin e “Rruges së Jetes” Deçan – Plavë. Dhe nuk do të ndalem

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat