Totaj merr mbështetje të madhe në vendlindjen e tij në Has

Kosova

Totaj merr mbështetje të madhe në vendlindjen e tij në Has

Më: 7 nëntor 2021 Në ora: 23:01
Foto nga vendi i ngjarjes

Kandidati nga rradhët e Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Prizrenit, Shaqir Totaj, sonte Hasin, vendlindjen e tij.

Shaqir Totaj është në balotazh në Komunën e Prizrenit përballë kandidatit të Lëvizjes Vetëvendosje, Mytaher Haskukës.

Zemra mal nga përkrahja e jashtëzakonshme e hasianëve.

Nuk ka si të jetë ndryshe në Hasin tim, i cili gjithnjë udhëhoqi ndryshimet e mëdha në Prizren. Njëjtë do të jetë edhe kësaj radhe kur me 14 nëntor qytetarët do ta vulosin fitoren tonë. Bashkë për Prizrenin”, ka shkruar Totaj në llogarinë e tij në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat