IKSHPK uron 28 Nëntorin: Puna vazhdon!

Kosova

IKSHPK uron 28 Nëntorin: Puna vazhdon!

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 11:51
IKSHPK

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik u ka uruar qytetarëve festën e 28 nëntorit.

Ata kanë publikuar disa fotografi të stafit të tyre.

Përmes këtij urimi të bërë në llogarinë e tyre në Facebook, ata kanë shfrytëzuar rastin të tregojnë se puna po vazhdon edhe sot.

Image

“Puna vazhdon! Urime 28 Nëntori!”, thuhet në shkrimin e IKSHPK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat